Παρασκευή, 12 Ιανουάριος 2018 11:07

Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (13-14/1)

Γράφτηκε από 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.30 ΑΓΟΡ - ΑΡΗΣ
(Δ) Σχινάς - Ανδρικόπουλος - Καλδίρης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ)- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(Χ)- ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
(Δ) Ζιώγας - Τηγάνης( Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ(Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΓΟΡ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ 0Ρ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
KOKOΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΒΑΚ 13.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΜΠΛΑΒΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΟΡ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 13.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΧ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ -ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΤΡΟΥΛΗ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ- ΒΑΡΟΥΧΑ Α

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΚΥΔΩΝ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΑΣΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΜΠΛΑΒΑΚΗ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΦΗ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ -- ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018
ΣΟΥΔΑ 15.30 ALGIDA ΕΒΓΑ - AOAK
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α- ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ -ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ-ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ/ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 FOTARAS BC - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ- ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΑΕΤΟΙ -ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ /ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ - ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 LOCA CAFE - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (7/12)