Παρασκευή, 16 Ιούνιος 2017 09:34

Εργασιακό Ηρακλείου: τα αποτελέσματα

Γράφτηκε από 

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων και το πρόγραμμα από 15 μέχρι και τις 24 Ιουνίου για το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου (ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 46-23
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙNTERNUS 34-47
ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 00-20
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ 44-37
RETRO 23 ΠΑΓΝΗ 36-33
GRETAPHON ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 51-20
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 37-30
ΤΕΕ/ΤΑΚ ΡΩΜΑΝΟΣ 21-56
SMED ΣΕΑΠ 24-28
OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ 48-55
ΗΡΟΔΟΤΟ.ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 24-40
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 27-32
Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 27-53
COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 56-55
Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΣΕΠΑΣΥΤ 43-58
ΕΛΜΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 53-49
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CGP 38-45
ΙΤΕ Π.ΠΟΑ 53-59
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 56-51
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 39-36
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 51-63
HAMED ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 39-35
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 46-41
ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΟΦΗ 46-65
OFF ROAD CLUB Π.Σ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ 47-40
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 64-54

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15/6—24/6
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 18.00 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΧΑΟΧ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 19.45 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 21.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 19.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 21.15 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΕΕΤΑΚ ΕΛΚΕΘΕ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 19.30 4 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 21.15 4 Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ INTERNUS

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 11.00 4 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 12.45 4 Η Γ 10-15 SMED GRETAPHON

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 18.00 2 Η Α 7-12 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 19.30 2 Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 21.15 2 Η Α 13-18 ΙΤΕ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 18.00 2 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΣΕΠΑΣΥΤ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 19.45 2 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 21.30 2 Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/6 19.30 2 Η Α 13-18 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/6 21.15 2 Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ HAMED ΥΠΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΠΑΓΝΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 21.30 2 Η Α 1-6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΟΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΕΛΚΕΘΕ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 21.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑ RETRO 23
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΦΑΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30 5 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15 5 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 11.00 5 Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45 5 Η Γ 1-9 ΙΝΤΕRNUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Εργασιακό Ηρακλείου: τα αποτελέσματα