Παρασκευή, 12 Ιανουάριος 2018 10:55

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (13-14/1)

Γράφτηκε από 

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου οπως ακριβώς τους εξέδωσε ο ΣΥΔΚΑΚ:

14-01-2018 20:00 Λίντο Ανδρών Μαλαμάς Γιάννης Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

14-01-2018 18:00 Λίντο Ανδρών Φιλιππάκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

14-01-2018 18:00 Ακρωτήρι Ανδρών Αρτεμάκη Δόμνα Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

14-01-2018 18:00 Ρέθυμνο Ανδρών Κώτσου Λία Καμπίτσης Μιχάλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14-01-2018 18:00 Ιεράπετρα Παίδων Βαλούρδος Μιχάλης Κρητικάκης Μάριος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

14-01-2018 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων Τσεχερίδης Δαβίδ Σαλβαράκη Μυρτώ
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

14-01-2018 16:00 Ιεράπετρα Κορασίδων Βαλούρδος Μιχάλης Κρητικάκης Μάριος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

14-01-2018 16:00 Χερσόνησος Ανδρών Μαραγκάκης Ανδρέας Σκανδαλάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

14-01-2018 15:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Τσάμης Αχιλλέας Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14-01-2018 14:00 Χερσόνησος Παίδων Μαραγκάκης Ανδρέας Σκανδαλάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14-01-2018 14:00 Κλαδισός Παίδων Κουλιεράκη Χρύσα Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΦΗ 2

14-01-2018 14:00 Άγιος Νικόλαος Κορασίδων Χρυσός Θάνος Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

14-01-2018 13:30 Λίντο Κορασίδων Μακρής Παναγιώτης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

14-01-2018 13:30 Αρχάνες Παίδων Χαρίτος Μαρίνος Μαμάκης Στέφανος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

14-01-2018 13:00 Ταυρωνίτης Παίδων Ξυλάς Δημήτρης Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

14-01-2018 13:00 Β.Α.Κ Παίδων Τσεχερίδης Δαβίδ Μαλλιαράκη Μαρίνα
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

14-01-2018 13:00 Χανίων Παίδων Μπουζουνιεράκης Κώστας Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14-01-2018 12:00 Ρέθυμνο Παίδων Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

14-01-2018 11:30 Λίντο Παίδων Τσάμης Αχιλλέας Μαρκάκης Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14-01-2018 11:00 Αλικαρνασσός Παίδων Χαρίτος Μαρίνος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13-01-2018 20:00 Ρέθυμνο Εφήβων Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

13-01-2018 18:00 Χερσόνησος Εφήβων Τσεχερίδης Δαβίδ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13-01-2018 18:00 Λίντο Εφήβων Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13-01-2018 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων Χριστινάκης Νώντας Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

13-01-2018 16:00 Αλικαρνασσός Γυναικών Μπανασάκης Θοδωρής Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13-01-2018 16:00 Λίντο Γυναικών Πίπλιος Παναγιώτης Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

13-01-2018 15:00 Νεάπολη Εφήβων Τσεχερίδης Δαβίδ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

13-01-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13-01-2018 14:00 Λίντο Εφήβων Πίπλιος Παναγιώτης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-01-2018 13:30 Β.Α.Κ Εφήβων Χαρίτος Μαρίνος Κρητικάκης Μάριος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13-01-2018 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (7/12)