Παρασκευή, 16 Ιούνιος 2017 14:06

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (17-18/6)

Γράφτηκε από 

Ορισμοί Τελικής Φάσης Εργασιακού Λασιθίου

18-06-2017 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Πίπλιος Παναγιώτης Στιβακτάκης Γιάννης
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

18-06-2017 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Πίπλιος Παναγιώτης Στιβακτάκης Γιάννης
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

17-06-2017 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Ζοφοριανάκης Γιάννης Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

17-06-2017 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Ζοφοριανάκης Γιάννης Στιβακτάκης Γιάννης
ΚΡΗΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ - ΤΕΙ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

12-04-2014 20:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Χρυσός Θανάσης
Μεγάλος Τελικός

12-04-2014 18:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Χρυσός Θανάσης
Μικρός Τελικός

04-04-2014 21:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό Μαρνελάκης Γιάννης Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
Ημιτελικός

04-04-2014 20:00 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό Μαρνελάκης Γιάννης Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
Ημιτελικός


29-03-2014 20:00 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό Καρανικόλα Έλενα Πίπλιος Παναγιώτης
B' Ημιτελικός


29-03-2014 18:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό Καρανικόλα Έλενα Πίπλιος Παναγιώτης
A' Ημιτελικός

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

23-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Χιωτάκης Νίκος

ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

23-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Χιωτάκης Νίκος

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ

22-06-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χαρίτος Μαρίνος Κρητικάκης Μάριος

ΜΕΣΣΑΡΑ - RETRO 23

22-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χρυσός Θανάσης Βαλούρδος Μιχάλης

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

22-06-2017 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χαρίτος Μαρίνος Κρητικάκης Μάριος

ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΠΤΙΚΟΙ

22-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χρυσός Θανάσης Βαλούρδος Μιχάλης

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΥΦΑΗ

22-06-2017 18:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαλαμάς Γιάννης Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής

ΕΛΚΕΘΕ - ΣΚΟΥΡΑΣ

21-06-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καρανικόλα Ρένα Πίπλιος Παναγιώτης

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

21-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΡΗΤΙΔΑ

21-06-2017 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Καρανικόλα Ρένα Πίπλιος Παναγιώτης

ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΠΑΓΝΗ

21-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης

ΟΤΕ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

21-06-2017 18:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κρητικάκης Μάριος

HAMED - ΥΠΑ

20-06-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ξηρόκωστας Γιώργος

Π. ΟΦΗ - COSMOS SPORT

20-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Παλιατσός Βασίλης

ΠΟΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
20-06-2017 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ξηρόκωστας Γιώργος

ΚΟΥΤΡΗΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

20-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Παλιατσός Βασίλης

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

20-06-2017 18:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μαλαμάς Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης

ΕΛΜΕ - ΣΕΠΑΣΥΤ

19-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μπανασάκης Θοδωρής Τσίγκου Μαρία

ΙΤΕ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

19-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μπανασάκης Θοδωρής Τσίγκου Μαρία

ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - Α.Τ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

19-06-2017 18:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μαγκανάς Ανδρέας Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής

ΑΛΑΓΝΙ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

17-06-2017 12:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Στιβακτάκης Γιάννης

SMED - CRETAPHON

17-06-2017 11:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Στιβακτάκης Γιάννης

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ

16-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Χιωτάκης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - INTERNUS

16-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Χιωτάκης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης

ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

Τουρνουά "Νίκος Γαλυφιανάκης"

18-06-2017 19:45 Εφόδου Προμίνι Δασκαλάκης Παναγιώτης Πολυχρονάκης Αριστείδης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ

18-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι Μαρκάκης Γιώργος Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

18-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι Πολυχρονάκης Αριστείδης Κατσιέρης Βασίλης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 2

18-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι Μαμάκης Στέφανος Χουλιάρας Γιώργος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1

18-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι Μαρκάκης Γιώργος Πολυχρονάκης Αριστείδης

AOAN - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (ΚΟΡΙΤΣΙΑ)
18-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι Κατσιέρης Βασίλης Χουλιάρας Γιώργος

ΠΕΔΙΑΔΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

18-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι Μαμάκης Στέφανος Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΟΑΝ 2 - ΟΦΗ 1

18-06-2017 16:00 Εφόδου Προμίνι Μαμάκης Στέφανος Κατσιέρης Βασίλης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 - ΑΟΑΝ

18-06-2017 16:00 Εφόδου Προμίνι Χουλιάρας Γιώργος Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟΑΝ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17-06-2017 19:45 Εφόδου Προμίνι Δασκαλάκης Παναγιώτης Κατσούγκρης Τιμολέων

ΟΦΗ 4 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

17-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι Χουλιάρας Γιώργος Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΟΑΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

17-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι Πολυχρονάκης Αριστείδης Μαρκάκης Γιώργος

ΟΦΗ 3 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

17-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι Μαμάκης Στέφανος Κατσούγκρης Τιμολέων

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

17-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι Μαμάκης Στέφανος Κατσούγκρης Τιμολέων

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

17-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι Μαρκάκης Γιώργος Πολυχρονάκης Αριστείδης

ΟΦΗ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ
17-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι Χουλιάρας Γιώργος Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΟΦΗ 3 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

17-06-2017 16:00 Εφόδου Προμίνι Πολυχρονάκης Αριστείδης Χουλιάρας Γιώργος

ΟΦΗ 5 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ